Нові простори світла

about

Ondaluce – італійський бренд світильників, який пропонує широкий, актуальний спектр продукції, що дозволяють гнучко вирішувати питання інтер’єрного освітлення.

Два десятиліття досвіду дозволяють нам виробляти вироби як в класичному, так і в сучасному стилі. Завдяки креативності дизайнерів і професіоналізму місцевих ремісників ми пропонуємо оптимальні продукти, багаті формами, використовуваними матеріалами і різноманітними джерелами світла.

Наші коріння, цінності і цілі.

Історія групи Чічіріелло бере свій початок в 80-і роки 20 століття в історичному апулійські містечку Андрія, розташованому біля підніжжя магічного Кастель дель Монте. У цьому краю, багатому природними красотами і архітектурними шедеврами минулого, серед оливкових гаїв і родючих полів, Джованні Чічіріелло – успішний підприємець з довгостроковим – баченням, заснував компанію в області освітлення, вклавши в цей бізнес свої ідеї та мрії. Його син Алессандро в юному віці проявив свій інтерес до справи батька і очолив його, зберігши цінності бренду і додавши йому сучасності та динамізму. На сьогоднішній день Алессандро Чічіріелло знаходиться біля керма компанії в якості СЕО.

Сьогодні група представлена на ринку чотирма брендами – ONDALUCE, CAPODARTE, BLUELIFE і LUX ILL UMINAZIONE. Характерна риса, яка відрізняє продукцію всіх брендів – це безпомилково впізнавані в кожному виробі Made in Italy: якісні матеріали, увага до деталей, впізнаваний почерк італійських дизайнерів, що проявляється в формах виробів, елегантність і довговічність продукції. В той же час, сьогодення Групи – це інтерпретація Made In Italy, що дозволяє актуалізувати і контекстуалізувати в сучасність цінності традицій минулого, відкривати очі новим контактам, відносинам та ідеям, завдяки яким стиль і клас продуктів дозволяють подолати будь-які відстані і культурні відмінності та викликати позитивне сприйняття у клієнтів різних країн і культур.

Завдяки цим особливостям, бренди Групи стали популярні далеко за межами Італії, завоювавши клієнтів на міжнародних ринках. Сьогодні Група Чічіріелло – це результат еволюції однієї великої пристрасті: прикрашати простори, висвітлюючи кожен куточок, кожен елемент інтер’єру елегантною продукцією відповідно до трендів дизайну, завжди пропонувати більше, ніж очікує отримати споживач від продукції за таку ціну, робити все, щоб ті, хто вибирають продукцію Чічіріелло, відчували довіру до продукції та турботу з боку компанії.

What is our idea, what is our project? It has a name: it’s called Ciciriello house. House, term evocative of family ties and affections, of welcome and relaxation, a place to be free oneself, in which enter and think: It’s beautiful!

Ciciriello’s home

Яка наша ідея, наш проект? У неї є ім’я – Будинок Чічірелло. Дім, як щось, що викликає асоціації з сімейними узами і прив’язаностями, з гостинністю і затишком, як місце, де можна бути самим собою.
Місце, потрапляючи в яке завжди думаєш: «Яке прекрасне життя!»